• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Zainteresuj się zakładami sportowymi

Z jakich powodów gram u bukmacherów?
W sumie znam niezliczoną ilość ludzi – głównie mężczyzn, którzy lubią zakłady bukmacherskie. Bardzo dobrze znam tę dziedzinę, bo osobiście grywam u bukmacherów jakieś 15 lat. Choć naturalnie w czasie kariery nie wygrałem wielu pieniędzy, to w sumie i tak będę nadal grał u bukmacherów!
A to dlaczego? Cóż, fakty są takie, że w zasadzie to moja sytuacja jest taka, iż lubię dreszczyk emocji – gdy obstawiam zakłady bukmacherskie za znaczącą część pensji, nareszcie czuję, że żyję pełnią życia. Chcę w następnej części tekstu napisać nieco na temat prawidłowego typowania meczów.
Sądzę, że dzisiaj miłośnicy obstawiania meczów mają dużo prostsze zadanie – w końcu bez najmniejszego problemu można trafić na takie typy bukmacherskie, które może nie są pewne, lecz są w stanie jakoś ochronić nas przed popełnieniem błędu. Czyli jeśli chciałbyś postawić na FC Barcelonę w spotkaniu z Chelsea Londyn, ale nagle dowiadujesz się, iż bardzo duża grupa typerów optuje za tą drugą drużyną, ponieważ chociażby są lepiej przygotowani, najzwyczajniej w świecie masz okazję dokładnie przemyśleć własną grę. Nadal będę grywał u bukmacherów, Tobie także to radzę. Chyba, że nie masz 18 lat.

1. Przejrzyj

2. Czytaj dalej

3. Kontynuuj

4. Przejrzyj

5. Zobacz stronę

Categories: Sport

Comments are closed.