• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co robić, aby w żadnym razie nie tracić u bukmacherów?
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednak niestety jest tak, iż straciłem spore pieniądze. I dopiero od kilku miesięcy wreszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
A co takiego się stało? Cóż, zasadniczo uważam, iż wcześniej zbytnio skupiałem się na tym, aby obstawiać większą liczbę spotkań. To oczywiście ma wiele sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają bardzo duże pieniądze na właśnie ludziach, którzy tak grają. A więc trzeba trochę zmienić swoją strategię gry – o wiele lepszym wyjściem jest to by stawiać kilka spotkań na kuponie.
Ba, w sumie najczęściej to jest tak, iż generalnie stawiam tylko jedno spotkanie – jednakże kurs jest stosunkowo wysoki, minimum 2. Myślę, że to wspaniałe, iż mogę poznać typy dnia: czyli są w naszym kraju doświadczeni typerzy, którzy chętnie dzielą się własnymi typami. Uwielbiam, gdy inni ludzie tak robią, ponieważ jeśli się znają, to w zasadzie są wielce pomocni. Chciałbym także nieco wspomnieć o psychice – czyli zasadniczo czymś bardzo wskazanym jest to by nie sądzić, iż OK jest to, aby ciągle grać. Należy robić sobie przerwy – to wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.

Więcej informacji na stronie: https://fotofilm.com.pl/

Categories: Sport

Comments are closed.